DZ je za ustavne sodnike na predlog predsednice republike Nataše Pirc Musar izvolil Tamaro Kek, Marka Starmana in Barbaro Kresal.
USTAVNO SODIŠČE DOBIVA TRI NOVE SODNIKE: Kek, Starman in Kresal bodo nasledili Accetta, Jakliča in Kneza
Slovenija

Novoizvoljeni ustavni sodniki bodo spomladi nasledili ustavne sodnike Mateja Accetta in Klemna Jakliča, ki se jima mandat izteče 26. marca, ter Rajka Kneza, ki bo mandat sklenil 24. aprila.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
