Barve Kopra, ki bo v prihodnji sezoni igral v Prvi ligi Telekom Slovenije, bo še naprej branil Ivan Borna Jelić Balta, so na Facebooku objavili v taboru koprskega nogometnega kolektiva. Jelić Balta je podaljšal pogodbo z ekipo, ki jo vodi Miran Srebrnič.
FC KOPER PODALJŠAL POGODBO S ŠE TRETJIM HRVATOM: Barve kluba bo tudi v novi sezoni branil Jelić Balta
Koper

Sedemindvajsetletni Hrvat je v minuli drugoligaški sezoni, v kateri so Koprčani vodili pred predčasnim koncem zaradi epidemije novega koronavirusa, zbral 20 nastopov in zadetek.
Že v ponedeljek so Koprčani podaljšali sodelovanje tudi s 33-letnim vratarjem Ivanom Vargićem. Tega je Kopru posodil Lazio, z novo sezono pa je postal član Kopra, s katerim je podpisal dvoletno pogodbo. Še pred tem pa so pogodbo podaljšali tudi s hrvaškim vezistom Markom Pejićem.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
