Danes ob 13. uri je pri polnjenju rezervoarja jadrnice v izolskem mandraču v morje izteklo okoli 50 litrov dizelskega goriva, na jadrnici pa se ga je razlilo še okoli 150 litrov, je sporočil Regijski center za obveščanje Koper.
INTERVENCIJA V IZOLSKEM MANDRAČU: V morje je izteklo 50 litrov dizelskega goriva, še 150 pa po jadrnici
Kronika

Gasilci JZ GB Koper so okoli jadrnice postavili lovilne bariere in s tem preprečili prelivanje nafte izven mandrača ter prečrpali gorivo razlito na jadrnici in vršili požarno varovanje. Sanacijo razlitja sta prevzela Sektor za varovanje obalnega morja in Komunala Izola.
Na kraju so bili prisotni tudi vzdrževalci jadrnice, policija, pomorski inšpektor in delavci pristaniške kapitanije Koper.
Komentiraj
Cazzimperio |
10 .06. 2024 ob 11: 41
0
Seveda je steklo v morje. Krivi so komunisti, Svoboda in Siptarija.
Regional priporoča
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
