Pri Ogleju na Videmskem se je včeraj, malo pred polnočjo, zgodila huda prometna nesreča, v kateri sta bila huje poškodovana 29-letna ženska in njen dvoletni sin, oba doma iz Gorice.
IZGUBILA NADZOR NAD VOZILOM: V prometni nesreči hudo poškodovana mama in dvoletni sin
Kronika
Po prvih informacijah je voznica iz nepojasnjenih razlogov izgubila nadzor nad vozilom, zapeljala s ceste in se ustavila na gozdnatem območju, piše Primorski dnevnik.
Na kraj nesreče so nemudoma prispeli reševalci službe 118, ki so poškodovanca oskrbeli in prepeljali v bolnišnico v Vidmu.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45

