Slovenska teniška igralka Andreja Klepač je na turnirju WTA v Rimu z nagradnim skladom 3,5 milijona evrov izpadla v četrtfinalu v konkurenci dvojic. Klepačeva in Srbkinja Aleksandra Krunić sta morali priznati premoč osmima nosilkama, Nemki Anna-Leni Grönefeld in Nizozemki Demi Schuurs, ki sta slavili gladko zmago s 6:3 in 6:0.
KLEPAČEVA OBSTALA V POLFINALU: S Krunićevo sta morali v Rimu priznati premoč
Slovenija

Klepačeva je bila še zadnja Slovenka na tem turnirju.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
NA VRHNIŠKEM KLANCU OKVARJENO VOZILO: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
