Vlada je na družbenem omrežju Twitter sporočila, da bo odbojkarski reprezentanci, ki je na nedavnem evropskem prvenstvu osvojila srebrno medaljo, namenila denarno nagrado v višini 50.000 evrov. Kolajna sodi med izjemne športne dosežke, je vlada zapisala v obrazložitvi.
KOLIKO ZA SREBRNO MEDALJO? Vlada odbojkarjem namenila 50 tisoč evrov
Slovenija

"Srebrna medalja moške odbojkarske reprezentance na evropskem prvenstvu sodi med izjemne športne dosežke, ki v svetu promovirajo Slovenijo in omogočajo njeno predstavitev tudi na področju turizma in gospodarstva. Sklenili smo, da @SloVolley nagradimo z denarno nagrado v višini 50.000 evrov," je tvitnila vlada.
Srebrna medalja moške odbojkarske reprezentance na evropskem prvenstvu sodi med izjemne športne dosežke, ki v svetu promovirajo Slovenijo in omogočajo njeno predstavitev tudi na področju turizma in gospodarstva. pic.twitter.com/VgCPlAxTTX
— Vlada Republike Slovenije (@vladaRS) 3 October 2019
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
