Vlada je na družbenem omrežju Twitter sporočila, da bo odbojkarski reprezentanci, ki je na nedavnem evropskem prvenstvu osvojila srebrno medaljo, namenila denarno nagrado v višini 50.000 evrov. Kolajna sodi med izjemne športne dosežke, je vlada zapisala v obrazložitvi.
KOLIKO ZA SREBRNO MEDALJO? Vlada odbojkarjem namenila 50 tisoč evrov
Slovenija

"Srebrna medalja moške odbojkarske reprezentance na evropskem prvenstvu sodi med izjemne športne dosežke, ki v svetu promovirajo Slovenijo in omogočajo njeno predstavitev tudi na področju turizma in gospodarstva. Sklenili smo, da @SloVolley nagradimo z denarno nagrado v višini 50.000 evrov," je tvitnila vlada.
Srebrna medalja moške odbojkarske reprezentance na evropskem prvenstvu sodi med izjemne športne dosežke, ki v svetu promovirajo Slovenijo in omogočajo njeno predstavitev tudi na področju turizma in gospodarstva. pic.twitter.com/VgCPlAxTTX
— Vlada Republike Slovenije (@vladaRS) 3 October 2019
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
NA PRIMORSKI AVTOCESTI VEČKILOMETERSKI ZASTOJ: Promet pri Lomu je oviran (VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
