Policisti so v ponedeljek ustavili voznika avtomobila, ki je na Mariborski cesti v Celju vozil s hitrostjo 121 kilometrov na uro. S tem je prekoračil dovoljeno hitrost vožnje za več kot 70 kilometrov na uro. Po pregledu dokumentov so ugotovili, da gre za voznika začetnika, ki še ni dopolnil 21 let. Zdaj je ostal brez vozniškega dovoljenja.
MLADENIČ SKOZI MESTO S 120 KM/H: Vozniška mu je prenehala veljati na licu mesta
Kronika

Policisti postaje prometne policije Celje so voznika opazili v večernem času, ko so izvajali meritve hitrosti z laserskim merilnikom na Mariborski cesti, kjer je hitrost vožnje s splošnim predpisom za naselje omejena na 50 kilometrov na uro.
Kot so danes sporočili s celjske policijske uprave, je vozil osebni avtomobil iz smeri Celja proti Vojniku.
Policisti so mu odvzeli vozniško dovoljenje, saj gre za prekršek, za katerega je predpisano tolikšno število kazenskih točk, da se izreče sankcija prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja. Poleg 18 kazenskih točk je za navedeni prekršek predpisana tudi globa v višini 1200 evrov.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
OBSEŽNA AKCIJA NA BOVŠKEM: Pogrešanega so danes iskali tudi s helikopterjem in droni (FOTO)
A.S.
-
včeraj ob 20:32
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
