Neokusni prizori z Malije, ki jih bodo prenesli le tisti z izredno "potrpežljivim" želodcem, razburjajo domačine. Sredi narave so bili namreč opaženi, domnevno človeški, iztrebki, in to v večji količini.
NA MALIJI SE JE NEKDO "SPRAZNIL" KAR SREDI NARAVE: Prizori, primerni le za tiste z dobrim želodcem (FOTO, VIDEO)
Izola

Prizori so bili deljeni na družbenem omrežju Facebook.
Kot navedeno ob njih, gre za "čisto svežo pošiljko", na istem mestu pa je bilo že pred meseci opaziti enake podobe.
MA KAJ LAHKOOOOOOOO❓????????????????????????????čisto sveža pošiljka......nekaj mesecev nazaj je že bilo na tem mestu toliko ???? Komunala Izola-Isola , a je možno ugotoviti kdo je ta idiot in ga namakate v lastnem ????????????❓❓❓
Objavil/a Mojca Pečnik Dessardo dne Sobota, 08. januar 2022
Komentatorji, ki so povečini zgroženi nad dejanjem, ugibajo, ali je nekdo iztrebke na to mesto pripeljal s samokolnico, ali je morda tam izpraznil kemično stranišče oziroma stranišče iz avtodoma.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
