Minulo soboto malo pred 23. uro se je na javni prireditvi v Sežani 47-letni moški iz Tomaja spravil nad reševalno vozilo, ki je bilo parkirano ob prireditvenem prostoru, z namenom posredovanja ob potrebi zdravniške oskrbe udeležencev prireditve. 47-letnik je udarjal po reševalnem vozilu in povzročil za 1500 evrov škode.
NA PRIREDITVI NA KRASU NAPADEL REŠILCA: Povzročil je za kar 1500 evrov škode
Kronika
V nadaljevanju se je fizično uprl varnostnikom, ki so ga zalotili pri dejanju, in nato pred prihodom policistov pobegnil s kraja.
Policisti bodo zoper kršitelja podali kazensko ovadbo in mu izdali odločbo v hitrem postopku, so sporočili s Policijske uprave (PU) Koper.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17

