V nemškem mestu Cuxhaven, ob obali Severnega morja v Spodnji Saški, je 16-letnica na tleh opazila denarnico z več kot 7.000 evrov gotovine.
NAJSTNICA NAŠLA DENARNICO S SEDMIMI TISOČAKI: Vzela ni niti centa!
Svet

Denarnico je odkrila blizu tamkajšnjega gradbišča in nemudoma obvestila policijo. Kot poroča Deutsche Welle, se je v denarnici nahajalo natančno 7.371,04 evrov gotovine, a mladostnica ni niti za trenutek pomislila, da bi si kaj prisvojila.
Izkazalo se je, da je denarnico izgubil moški iz približno dve uri oddaljenega Hildesheima. Še istega večera se je vrnil v Cuxhaven, prevzel denarnico ter pošteni najstnici izročil "primerno" nagrado. Policisti konkretnega zneska niso razkrili.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
SPORNO DOPUSTOVANJE ALI NE? KPK zaključila primer Golobovega oddiha na Ugljanu
U.G.
-
danes ob 12:39
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
