Med dvanajstimi znaki horoskopa izstopajo trije, ki spadajo med največje narcise in vidijo v prvi vrsti le sami sebe. Ste med njimi?
NAJVEČJI EGOISTI: Tri horoskopska znamenja, ki nikogar ne ljubijo bolj kot sebe
Trendi

Oven
Sebe imajo za najpametnejše, najboljše in najsposobnejše. Ker drugi to težko prenašajo, nimajo veliko prijateljev in pogosto težko najdejo ljubezen.

Tehtnica
Čeprav se smatrajo za najboljše, so pravzaprav najbolj površen znak horoskopa. Obožujejo lepe ljudi in lepe stvari, a same želijo biti najlepše in dobivati pohvale kamorkoli pridejo. Vedno morajo biti v središču pozornosti in če niso, bodo naredile vse, da jo dobijo.

Lev
Znani so kot egocentrični, kar niti ne skrivajo. Če se kdaj znajdete v njihovi družbi, boste razumeli, kako polni so sami sebe, druge pa bodo dajali v nič. Prepričani so, da jih vsi obožujejo in so zvezde vsake družbe, a dejstvo je, da ljudem ta egocentričnost ne odgovarja najbolj.
Komentiraj
Regional priporoča
Več trendov
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
včeraj ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
včeraj ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
včeraj ob 13:57
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
včeraj ob 15:24
