Brazilski nogometni virtuoz Ronaldinho je zadnji v nizu največjih imen športa, ki je pozitiven na novi koronavirus. Kot je sporočil 40-letni nekdanji zvezdnik Barcelone in Milana prek Instagrama, je okužen s covidom-19, vendar nima nobenih simptomov. Zdaj bo dvakratni najboljši nogometaš sveta ostal v desetdnevni samoosamitvi v Belo Horizonteju.
NOVE OKUŽBE PRI ŠPORTNIKIH: Pozitiven tudi nekdanji dobitnik zlate žoge
Svet

"Pozdravljeni prijatelji, družina, navijači, odločil sem se za test na novi koronavirus in izvid je bil pozitiven. Počutim se dobro, za zdaj sem brez simptomov," je Ronaldinho dejal v videoposnetku, objavljenem na Instagramu.
Ronaldinho se je šele avgusta vrnil v rodno Brazilijo po petih mesecih pripora v sosednjem Paragvaju zaradi škandala s ponarejenim potnim listom.

Nekdanji dobitnik zlate žoge za najboljšega nogometaša na svetu in svetovni prvak iz leta 2002 je bil skupaj z bratom kar mesec dni v zaporu, kjer je praznoval tudi 40. rojstni dan. Ko so njegovi odvetniki plačali 1,47 milijona evrov varščine, pa je bil še štiri mesece v hišnem priporu v enem od hotelov v Asuncionu.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo
A.P.
-
danes ob 10:08
VAŠA KLIMA VAS LAHKO DRAGO STANE: Zaradi teh napak boste plačali več za elektriko
A.P.
-
danes ob 09:14
