Pretekli teden so na Obali v sklopu Dni olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez organizirali srečanje olimpijcev. Prisotne so nagovorili predsednik Kluba slovenskih olimpijcev Miroslav Cerar, predsednica Komisije športnikov Raša Sraka Vuković ter sekretarka Kluba slovenskih olimpijcev Petra Robnik. Sledil je še veliko bolj sproščen del srečanja, saj se je večina udeležencev odločila za plovbo z Velikim viharnikom.
OLIMPIJCI NA VELIKEM VIHARNIKU: Družabna vožnja po slovenskem morju (FOTO)
Izola

Olimpijcem so podelili certifikate OLY, ki jih podeljuje Svetovni klub olimpijcev za prispevek k uveljavljanju olimpizma in olimpijskih vrednot.
V družabnem delu srečanja so olimpijci lahko izbirali med številnimi športnimi aktivnostmi, a se jih je večina odločila za vožnjo z Velikimi viharnikom. Ta je od nedavnega v lasti izolskega podjetja CleanSport. Za vožnjo z znamenito slovensko jadrnico so se olimpijci posebej zahvalili predsedniku ŠZ Koper Juretu Orlu, ki je tudi sam nekdanji vrhunski športnik in jadralec.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
