V petek nekaj po 3. uri zjutraj so novogoriške obvestili o tem, da se v enem od gostinskih lokalov v Novi Gorici moški znaša nad glasbenimi instrumenti in se neprimerno vede ter ne upošteva varnostnikov. Tudi ob prihodu policistov je 35-letni moški, ki je kazal očitne znake alkoholiziranosti, še vedno nadaljeval s kršitvijo, so sporočili s Policijske uprave (PU) Nova Gorica.
PIJAN 35-LETNIK RAZGRAJAL V PRIMORSKEM LOKALU: Znašal se je nad glasbili in se požvižgal na varnostnike
Kronika
Fotografija je simbolična.
Kljub ukazu policistov, naj s kršitvijo preneha, tega ni upošteval in se nedostojno vedel tudi do policistov. Možje v modrem so pridržali razgrajača, pri čemer so uporabili prisilna sredstva. Zoper 35-letnika bodo ustrezno ukrepali zaradi več kršitev zakonov o varstvu javnega reda in miru ter zasebnem varovanju.
Komentiraj
ManofSteel |
29 .12. 2018 ob 18: 58
0
Če bi skadil kako špinto...sigurno ne bi prišlo do nasilja. Pač, alko dobro dene...važno, da je legaliziran , kljub temu, da posegajo mladoletniki po njem. W banana republjik
Regional priporoča
Več kronike
ZNOVA KAOS NA PRIMORSKI AVTOCESTI: Prevrnjen avtodom povsem ohromil promet (VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
