V petek zvečer je 20-letnik v okolici Grosuplja po sporu z drugim moškim iz hiše vzel ključe neregistriranega vozila in se odpeljal, čeprav nima veljavnega vozniškega dovoljenja. Pri tem je moškega, ki mu je želel to preprečiti, z avtom vlekel za seboj tako, da se je lažje poškodoval. Mladenič se je zaradi neprilagojene hitrosti zaletel v brežino.
PO PREPIRU Z UKRADENIM AVTOM ZA SEBOJ VLEKEL MOŠKEGA: Pristal na brežini, a norenja tu še ni bilo konec
Kronika

Dvajsetletnik, ki je bil poleg tega pod vplivom alkohola, je po nesreči v kraju Selo pri Pancah, na brežini tudi obstal, so danes sporočili iz Policijske uprave Ljubljana.
Mladenič na kraju ni upošteval ukazov policistov in se ni umiril, pač pa je vpil, zato so mu odvzeli prostost, vozilo pa vrnili oškodovancu.
20-letnik bo zaradi kršitev cestno prometnih predpisov obiskal okrajno sodišče, policisti pa so mu izdali tudi plačilni nalog zaradi kršitev javnega reda in miru. Prav tako bodo zoper njega na pristojno državno tožilstvo podali kazensko ovadbo zaradi kaznivega dejanja drzne tatvine vozila.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
