V soboto, 18. februarja, bo na novogoriškem nogometnem stadionu potekala tekma prve slovenske nogometne lige med domačim ND Gorica in FC Koper. Ker sta bili obe navijaški skupini v lanskem letu že udeleženi v medsebojnih kršitvah, bodo novogoriški policisti okrepili nadzor.
POLICISTI PRIPRAVLJENI NA TEKMO DOMAČIH S KOPROM: Šestim navijačem prepoved za dve leti
Kronika

Ob tem na PU Nova Gorica poudarjajo, da so konec lanskega leta šestim navijačem prepovedali udeležbo na športnih prireditvah. "Izpostaviti velja, da lahko policija kršitelju izreče varnostni ukrep prepovedi udeležbe na športnih prireditvah za obdobje dveh let," dodajajo.
Na jutrišnji tekmi bodo policisti izvajali nadzor tudi s pomočjo fotografiranja in snemanja videoposnetkov.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
