Včeraj ob 7.30 je v Starmici v Nadiških dolinah odjeknila silovita eksplozija, ki je zrušila del stanovanjske hiše, v kateri je živel 70-letni domačin.
SILOVITA EKSPLOZIJA PORUŠILA DEL HIŠE: Stanovalec, ki je medtem spal, kot po čudežu brez praske (FOTO)
Kronika

Kot je reševalcem povedal 70-letnik, je včeraj ob 7. uri odšel v kopalnico, nato pa se vrnil v posteljo. Pol ure kasneje ga je prebudila močna eksplozija, med katero so odletela vrata sobe. Tudi sicer je nastalo pravo razdejanje.
Na pomoč so takoj prihiteli sosedje, ki so poklicali reševalce. Na kraj so prišli gasilci iz Vidma in Čedada, policisti ter karabinjerji. Kaj je povzročilo eksplozijo, gasilci še ugotavljajo, a vse kaže, da je bilo krivo uhajanje plina, piše Primorski dnevnik.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
