Jadralni padalec, 69-letni državljan Japonske, je danes z velike višine padel na pobočje Kobariškega stola nad Breginjem in umrl na kraju nesreče, je sporočila policija.
SMRTNA NESREČA NA PRIMORSKEM: Z velike višine je padel na pobočje Kobariškega stola
Kronika

Kot so zapisali v Policijski upravi Nova Gorica, so bili malo pred 13. uro obveščeni o nesreči jadralnega padalca, ki je z velike višine padel na pobočje Kobariškega stola nad Breginjem.
V reševanje je bila vključena tudi helikopterska ekipa za reševanje, ki je pri prihodu na kraj nesreče ugotovila, da je ponesrečeni padalec na kraju umrl. Gre za 69-letnega državljana Japonske. Kot so še sporočili policisti, je tuja krivda izključena, podali bodo poročilo na Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
