V napadu z nožem sta bila včeraj na univerzi v Oslu ranjena dva človeka, eden je utrpel hujše poškodbe in so ga prepeljali v bolnišnico, je sporočila lokalna policija. Napadalca so obvladali na prizorišču prisotni ljudje, kasneje so ga prijeli policisti. Žrtvi naj bi bila profesorja, napadalec pa študent.
ŠTUDENT Z NOŽEM NAD PROFESORJA: Ena od žrtev v kritičnem stanju
Kronika

Napad naj bi se zgodil na oddelku za farmacijo, norveška nacionalna televizija NRK pa je navajala besede rektorja univerze, da gre za šokanten dogodek.
Okoliščine napada sicer še niso jasne. Policija je na prizorišču zasegla dva noža.
Glede na izjave predstavnika zdravniških služb je ena od žrtev v kritičnem stanju, druga je lažje ranjena, poročajo tuje tiskovne agencije.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
OBSEŽNA AKCIJA NA BOVŠKEM: Pogrešanega so danes iskali tudi s helikopterjem in droni (FOTO)
A.S.
-
včeraj ob 20:32
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
PRILJUBLJENI ŽUPNIK UMRL MED MAŠO: Nepričakovana smrt po hudi alergijski reakciji
M.M.
-
danes ob 10:10
