Novi Pazar v Srbiji je danes prizadela tragedija, saj je okrog 16.20 dvoletni deček padel iz tretjega nadstropja stavbe. Deček naj bi bil v kritičnem stanju, njegovo življenje pa je ogroženo.
TRAGEDIJA: Dvoletni deček padel s tretjega nadstropja na beton
Kronika
Fotografiji sta simbolični.
Do nesreče je prišlo zaradi še nepojasnjenih okoliščin. Po besedah očividcev je otrok po padcu kazal znake življenja, reševalci pa so ga takoj prepeljali v splošno bolnišnico v Novem Pazarju, kjer se zdravniki borijo za njegovo življenje, poroča Informer. Dečka pa naj bi danes zvečer prepeljali v Univerzitetno otroško kliniko v Beograd.
"Bil sem v kavarni v pritličju stavbe, mislil sem, da je nekdo s terase vrgel rumeno vrečko in začel preklinjati, a ko sem zagledal otroka, nisem mogel verjeti,“ je za Informer povedal eden od očividcev.
Okoliščine nesreče preiskuje policija.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
Več trendov
Novo iz Slovenije
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20

