Na avtocesti blizu italijanskega Vidma se je včeraj zgodila huda prometna nesreča, v kateri sta dva človeka umrla, dva, od tega en slovenski državljan, pa sta bila huje poškodovana. Slovenski voznik tovornjaka je po pisanju italijanskega časnika Il Messaggero Veneto v kritičnem stanju v bolnišnici v Vidmu.
TRAGEDIJA PRI VIDMU: Ženski podlegli poškodbam, primorski tovornjakar v kritičnem stanju (FOTO)
Kronika

Nesreča se je zgodila med Vidmom in Palmanovo v smeri proti Benetkam malo pred poldnevom, ko je tovornjak s slovenskimi oziroma goriškimi registrskimi oznakami iz še neznanega vzroka trčil v avtodom z avstrijskimi tablicami. Ta se je nato zaletel v avtomobil, v katerem sta bila dva Italijana, in v poljski tovornjak.

Italijanska državljanka, ki je vozila avtomobil, ter Avstrijska v avtodomu, sta umrli na kraju nesreče. En Italijan in Slovenec sta v kritičnem stanju in so ju prepeljali v bolnišnico v Vidmu, poškodovanega avstrijskega državljana pa v bolnišnico v Trstu.

Avtocesta je bila zaradi nesreče dlje časa zaprta.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
