Priljubljeni hrvaški glasbeniki Oliver Dragojević, Dino Dvornik in Toma Bebić bodo dobili svoje poštne znamke, je napovedala hrvaška pošta. Kot so sporočili, bodo od naslednjega ponedeljka na voljo priložnostne poštne znamke, na katerih bodo podobe treh pevcev, ki so bile na ovitkih njihovih najbolj znanih gramofonskih plošč.
TRI HRVAŠKE GLASBENE LEGENDE DOBILE POŠTNE ZNAMKE: Nostalgija z gramofonskih plošč (FOTO)
Svet

Na znamkah so reprodukcije naslovnic znane Oliverjeve plošče Galeb i ja iz leta 1975, prvega albuma Dina Dvornika, ki je bil objavljen leta 1989, ter Bebićevega albuma Oya Noya iz leta 1980.
Hrvaška pošta bo natisnila znamke s podobami preminulih hrvaških glasbenikov Dragojevića, Dvornika in Bebića v okviru serije znamk Hrvaška glasba v 100.000 izvodih. Nominalna vrednost znamke je deset kun (1,33 evra), so danes, ob kratkih življenjepisih treh glasbenikov, napovedali na spletni strani hrvaške pošte.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
NOČNI TEROR NAD BANKOMATI: Na območju PU Koper letos že sedem napadov, policija okrepila aktivnosti
M.U.
-
24.6.2026 ob 15:27
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
