V večernih urah v petek, 19. julija, je v Novi Gorici prišlo do konflikta med dvema moškima, tekom vikenda pa sta bili ugotovljeni tudi dve hujši kršitvi cestno prometnih predpisov, so sporočili s Policijske uprave Nova Gorica (PU Nova Gorica).
Z NOŽEM JE POŠKODOVAL DRUGEGA MOŠKEGA: Drogirana voznika odklonila strokovni pregled
Kronika

V konfliktu med dvema moškima je eden izmed njiju uporabil nož, ter drugemu povzročil lahko telesno poškodbo. Storilec je bil v nadaljevanju nekaj ur pridržan, proti njemu bo podana kazenska ovadba na Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.
Dve hujši kršitvi cestno prometnih predpisov sta vključevali voznika, ki je bil pozitiven na kanabis, metanfetamine in anfetamine, ter voznika, pozitivnega na kanabis in kokain. Oba sta odklonila strokovni pregled, drugega voznika so policisti pridržali. Zoper oba kršitelja bo vložen obdolžilni predlog na pristojno sodišče.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
