Hrvaški nogometni prvak Dinamo iz Zagreba je spet ostal brez trenerja. Tokrat je odpustnico dobil Branko Ivanković. Kaplja čez rob je bil sobotni poraz proti Splitu (0:1), to pa je bil že četrti poraz, odkar je sredi septembra prevzel Dinamo. Takrat je Ivanković nasledil Kruna Jurčića.

Pod vodstvom Ivankovića so "modri" na osmih tekmah doživeli prvenstvena poraza proti Hajduku (0:2) in Splitu (0:1) ter evropska proti Ludogorcu (0:3) in Černomorcu (1:2). Ob tem so igrali neodločeno z Zadrom (0:0) in premagali Rijeko (1:0), Osijek (1:0) in Suhopolje (6:0).
Za Ivankovića je to že tretji odhod s trenerskega stolčka Dinama, med letoma 2006 in 2008 je opravil dva mandata. Do konca polsezone Dinamo vodil športni direktor Zoran Mamić s pomočnikoma Damirjem Krznarjem in Igorjem Cvitanovićem.
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
NA VRHNIŠKEM KLANCU OKVARJENO VOZILO: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
