Po poročanju britanskega The Telegrapha so v Angliji aretirali člane domnevnega stavniškega sindikata, ki so osumljeni, da so nameščali tekme v angleškem nogometu. Gre za največji škandal v zadnjem obdobju. Med aretiranimi naj bi bili vsaj trije nogometaši in nekdanji igralec Delroy Facey, ki je nastopal tudi v premier league, zdaj pa je agent.
Na Otoku stavniški škandal, doslej šest aretiranih

Do aretacij je prišlo po raziskovanju The Telegrapha, ki je našel ljudi iz Azije, ki so stavili na tekme po celotni Britaniji. Eden od njih je prišel v državo prejšnji teden, organi pregona so ga nemudoma aretirali. Na posnetih pogovorih je trdil, da lahko tekme v nižjih ligah nameščajo za 50.000 funtov, za dogovor z nogometaši pa je dovolj 70 tisočakov.
Kdo so aretirani niso želeli razkriti iz pravnih razlogov, akcija Državne kriminalne agencije, ki je odgovorna za aretacije, pa še vedno traja. Potrdili so, da med aretiranimi ni igralca iz premier league.
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
