Na Hrvaškem je pred nekaj dnevi umrl 13-letnik. S prijatelji je šel v kino, kjer naj bi spil večje količine energijske pijače. Ko so se vrnili v sosesko, so tekli okoli stavbe, ko se je fant nenadoma zgrudil na tla. Takoj so poklicali rešilca, a ga niso mogli rešiti.
NENADNA SMRT 13-LETNIKA: Popil naj bi liter energijske pijače
Kronika
Fotografija je simbolična.
Milivoj Novak iz zagrebške bolnišnice je za 24sata potrdil primer 13-letnega dečka, ki je umrl zaradi kardiomiopatije, bolezni srčne mišice, za katero prej nihče ni vedel, da jo 13-letnik ima.
Novak je dodal, da je nekdo v bolnišnici omenil, da je deček popil približno liter energijske pijače, vendar zdravniki niso mogli potrditi, da je to neposredno povezano s fantovo smrtjo. Po njegovem mnenju je bila mogoče težava v količini kofeina iz energijske pijače, ki je fantova bolezen srca posledično ni mogla prenesti.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
