Poročali smo že o včerajšnjem grdem padcu Petra Prevca v drugi seriji treninga na veliki skakalnici na Svetovnem prvenstvu v Planici. Po zdravstveni oskrbi so ga prepeljali v ljubljanski klinični center, kjer je ostal na opazovanju.
ODZIV PREVCA PO VČERAJŠNJEM GRDEM PADCU V PLANICI: "Hvala vsem za spodbudna sporočila"
Slovenija

Na včerajšnji padec pa se je danes iz bolnišnice na družbenem omrežju Instagram oglasil tudi Peter. Dogajanje je takole navihano opisal v petih točkah:
- Aaaa
- Pripravi se na “udarec”
- Pristani na smučeh
- Pomahaj
- Poleti z ženo za 10. obletnico v Ljubljano s helikopterjem
- Ponosen bodi na kolege
In dodal, da ”včasih stvari izgledajo slabo. Na srečo sem se iz padca odvalil zgolj s pretresom možganov in udarjenim hrbtom. Hvala vsem za spodbudna sporočila.”
V zapisu se je še zahvalil ženi, reševalcem, zdravnikom in medicinskam sestram, ki skrbijo, "da se bom iz bolnišnice vrnil zdrav".
View this post on Instagram
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
