Moški iz Saške v Nemčiji je doživel velik šok, ko je v soboto zjutraj začel s lopato čistiti sneg pred svojo hišo.
SRHLJIVO: Med kidanjem snega pred hišo našel truplo
Kronika

Med kidanjem snega je izkopal truplo moškega. Zdravnik, ki je bil poklican na kraj, je lahko le potrdil smrt.
Izkazalo se je, da gre za 86-letnika, katerega izginotje je bilo prijavljeno nekaj ur prej. Izginil je iz hiše, oddaljene približno kilometer in pol od kraja, kjer so kasneje našli njegovo telo, piše T-online.de.
Njegova žena ga je zadnjič videla živega med 20. in 21. uro. Ko je okoli 3. ure zjutraj opazila, da ga ni, je takoj stopila v stik s policijo.
Gasilci so se že pripravljali na iskanje z dronom, ko so prejeli obvestilo, da je bil najden mrtev v snegu. Policija preiskuje, ali je šlo za nesrečo ali naravno smrt.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
