Pred vstopom v novo leto sta bila v Izoli nameščena nova prikazovalnika hitrosti: eden na Šaredu, kjer znaša splošna omejitev hitrosti v naselju 40 km/h, in drugi v Morganih, kjer je omejitev hitrosti 50 km/h.
STE SE ŽE PELJALI MIMO NJIJU? Izolsko občino sta stala 7000 evrov (FOTO)
Izola
Oba prikazovalnika hitrosti sta postavljena v bližini avtobusnega postajališča in prehoda za pešce ter sta namenjena povečanju varnosti v cestnem prometu. Napravi je dobavilo podjetje Intermatic, zanju pa je Občina Izola odštela dobrih 7000 evrov.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
PRIMOŽ ROGLIČ PREPRIČLJIVO DO NASLOVA DRŽAVNEGA PRVAKA: V ženski konkurenci najboljša Nika Bobnar
M.M.
-
26.6.2026 ob 19:10
JANJA GARNBRET PRED TEKMO V KOPRU: "Čeprav sem dosegla vse, kar sem hotela in še več, ni še vse končano"
M.M.
-
26.6.2026 ob 18:34
V SD VSE GLASNEJŠI POZIVI K SPREMEMBAM: "Rezultat volitev ne da ni bil dober, katastrofalen je bil"
M.M.
-
26.6.2026 ob 18:13


Važno, da komunjare postavljajo radarje na odsekih, kjer ni srnjak ne prečka cesto. Glupani jedni komunistični.