V bolnišnici Dubrava je v nedeljo zaradi okužbe s covidom-19 umrl 22-letnik.
ZARADI COVIDA UMRL 22-LETNIK: V bolnišnici je bil tri tedne
Kronika

V zagrebški bolnišnici je bil približno tri tedne, na intenzivni negi in na respiratorju, a se je njegovo stanje slabšalo.
Do prihoda v bolnišnico so menili, da mladenič nima pridruženih bolezni, med zdravljenjem pa so odkrili, da trpi za hudo kronično boleznijo, ki mu je do takrat še niso diagnosticirali, je za Večernji list povedal Bruno Baršić, vodja kriznega štaba v bolnišnici.
Komentiraj
Ištrijan |
07 .12. 2021 ob 09: 10
-4
Če bi se razni panini malo poučili koliko "zdravil" z dvojno rabo (in pod različnimi nazivi) se hkrati uporablja za ljudi in živali (seveda v različnih dozah) in katere so v življenju vsaj enkrat tudi sami zaužili, bi morda lahko prenehali pisarit neumnosti kar tako, samo da se piše.
So ga mogli zdravit z ivermektinom,sicer je za konje in krave proti parazitom ampak ce vprasas nasprotnike cepiva se dobro obnese.Malo je sicer toksicen amak jebat ga
Res je regional sranje. Sploh pa ni omenjeno s kakšnimi zdravili so ga zdravili, ker ta zdravila ki je naročil WHO naj jih uporabljamo, več škodijo kot koristijo pacientom. To bi morali raziskat, namesto delat propagando za cepljenje.
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
včeraj ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
včeraj ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
včeraj ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
včeraj ob 15:24
