V Sloveniji so v petek ob 2893 testih potrdili 227 okužb z novim koronavirusom, je prek Twitterja sporočila vlada. Bolnišnično zdravljenje je potrebovalo 94 bolnikov s covidom-19, od tega jih je 15 na intenzivni negi, iz bolnišnice pa so odpustili sedem ljudi. En bolnik s covidom-19 je umrl.
227 NOVIH OKUŽB S KORONAVIRUSOM: Hospitalizacijo je potrebovalo 94 ljudi, 15 na intenzivni negi
Slovenija

Trend obolelosti s koronavirusom v ???????? na dan 2. 10. 2020 (00:00-24:00):
— Vlada Republike Slovenije (@vladaRS) October 3, 2020
- Št. testiranj: 2893
- Št. pozitivnih: 227
- Št. hospitaliziranih: 94
- Št. oseb na intenzivni negi: 15
- Dnevno št. odpuščenih iz bolnišnice: 7
- Število umrlih: 1#OstaniZdrav@NIJZ_pr@MinZdravje pic.twitter.com/dQl9cUnXpf
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
