V noči na soboto bodo zaprli avtocesto v smeri Benetk.
ITALIJANI BODO ZAPRLI AVTOCESTO PROTI BENETKAM: Tovornjaki preusmerjeni na vipavsko hitro cesto
Trst

Italijansko avtocestno podjetje Autostrade Alto Adriatico zaključuje z vzdrževalnimi deli na odseku avtoceste med Redipuljo in Moščenicami. V dolžini štirih kilometrov so kovinsko ograjo zamenjali z betonsko, saj je obstajala nevarnost, da bi v primeru trčenja vozilo padlo na spodnji vozni pas, poroča Primorski dnevnik.
Ker bodo izvedli poskuse obremenitev, bodo danes ob 21.00 zaprli prehitevalni pas med Moščenicami in Redipuljo v smeri Benetk. Zaprt bo do jutri do 23.00.
Jutri ob 23.00 pa do sobote do 4.00 bo omenjeni odsek popolnoma zaprt za promet. Urejen bo obvoz med izvozom Tržič-Vzhod in priključkom Redipulja. Tovornjake iz Slovenije bo Dars preusmerjal na vipavsko hitro cesto.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
Več trendov
Novo iz Slovenije
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20
SPORNA PRAKSA ALI POVSEM ZAKONITO POSLOVANJE? Fotografija iz Nove Gorice odmeva na spletu
B.Č.
-
včeraj ob 16:36
