Nogometni klub Gorica se je okrepil z dvema nogometašema. Odslej bosta člana vrtnic 19-letni Aaron Kačinari in 21-letni Nigerijec Mathias Oyewusi, je sporočil klub na uradni spletni strani.
NOVOGORIČANI V SOBOTO IGRAJO Z OKREPLJENO ZASEDBO: Klub je pridobil dva nogometaša (FOTO)
Goriška
Mathias Oyewusi
Nigerijski napadalec je v lanski sezoni igral za Bilje in na 32 tekmah v drugi slovenski nogometni ligi zabil 19 golov. Pred tem je bil član Ankarana.
Aaron Kačinari pa prihaja iz ptujske Drave, za katero je v lanski sezoni v 2. SNL nastopil 23-krat in dosegel en zadetek. Najbolje se Kačinari znajde v zvezni vrsti.
Aaron Kačinari
Gorica v prvem krogu Prve lige Telekom Slovenije ni igrala, saj je bila tekma z Olimpijo prestavljena. V drugem krogu bodo Novogoričani v soboto ob 17. uri gostovali v Ljubljani pri Bravu.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Zadnje z obale
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
