V nedeljo okoli 10. ure je zagorelo na primorski avtocesti med Vrhniko in Logatcem.
OGENJ NA PRIMORSKI AVTOCESTI: Od vozila je ostalo to (FOTO, VIDEO)
Kronika
T.R.
-
Uredništvo
-
Foto: Facebook/Gasilska enota Stara Vrhnika/Gasilska enota Verd/PGD Dolnji Logatec
-
11.04.2022 ob 08:30

Pred izvozom za Logatec je zagorelo osebno vozilo. Po poročanju Uprave za zaščito in reševanje so ga gasilci PGD Vrhnika, Stara Vrhnika, Verd in Dolnji Logatec pogasili.
Vozilo je bilo v celoti uničeno.
Na Primorski avtocesti med Vrhniko in Logatcem GORI VOZILO❗ USTVARITE REŠEVALNI PAS
Posted by Ustvarimo Reševalni PAS na avtocestah on Sunday, April 10, 2022
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
