Voznik tovornega vozila je v Rogatcu danes zgodaj popoldan skušal ustaviti tovorno vozilo na brežini, ob čemer je padel pod kolo vozila. Reševalci so poškodovanca oskrbeli in ga prepeljali v Splošno bolnišnico Celje, so zapisali v sporočilu Uprave RS za zaščito in reševanje.
POPOLDANSKA NESREČA: Voznik padel pod kolo tovornjaka
Kronika

Gasilci so kraj nesreče zavarovali in zaradi iztekanja motornih tekočin preventivno preverili vozilo, so še zapisali.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NEVERJETEN PODVIG V ISTRI: Ukradel delovni stroj in z njim vlomil v nakupovalni center
U.G.
-
danes ob 13:30
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANŠEVA POBUDA NI DOBILA PODPORE: SD ne bo del partnerstva za uspešno Slovenijo
B.Č.
-
danes ob 13:10
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
SPORNO DOPUSTOVANJE ALI NE? KPK zaključila primer Golobovega oddiha na Ugljanu
U.G.
-
danes ob 12:39
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
