Danes okoli 13.15 je prišlo do požara v zbirnem centru v Vrtojbi. Zagorelo je v zbiralniku za plastične odpadke, ogenj pa se je nato razširil na zabojnika z mešanimi odpadki in papirjem. Po podatkih šempetrske občine je zagorelo okoli 150 kubičnih metrov smeti, večinoma embalaže.
POŽAR V ZBIRNEM CENTRU VRTOJBA POGAŠEN: Sanacija bo trajala dlje časa (FOTO)
Kronika

Kot so še navedli na šempetrski občini, se je takoj sprožil alarm, zato so bile gasilske enote hitro na kraju. Požar so pogasili in ni povzročil večje materialne škode. Bo pa sanacija trajala nekoliko dlje časa, saj je na območju skladiščenih 350 kubičnih metrov odpadkov.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
Več trendov
Novo iz Slovenije
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20
