Ruska mati, 31-letna blagajničarka Anastasia Baulina, je na dvorišču neusmiljeno pokončala osemletnega sina tako, da mu je v usta nalila bencin in fantka zažgala. Sin naj bi mamo zatožil očimu, da jo je obiskal njen domnevni ljubimec, kar je bil vzrok njenega krutega dejanja. Deček je umrl v bolnišnici v ruskem Kursku, potem ko je utrpel grozljive opekline. Preiskava umora je v teku, mati pa je pridržana.
KRUTA SMRT OSEMLETNIKA: Mama je sinu v usta nalila bencin in ga zažgala
Kronika

Njegova 12-letna sestra Natasha je povedala: "Bencin mu je tekel v usta in jokal je."
Ko je Natasha prestrašeno pobegnila, sta mati in 35-letni očim Pavel Baulin, delavec na kmetiji, požar pogasila in poklicala rešilca. Toda deček je bil prehudo poškodovan in je dva dni kasneje umrl.

Začeli so preiskavo umora in pridržali žensko iz okrožja Železnogorsk. Če bo obsojena, ji grozi do 20 let zapora.
Uvedena je bila tudi kriminalistična preiskava, zakaj je bil deček spet sprejet v varstvo svoje matere, potem ko so ji ga odvzeli in namestili v sirotišnici.
Komentiraj
alfa |
19 .03. 2021 ob 22: 37
13
...mati je pridržana ...mater bi morali zažgati na grmadi si ne zasluži vzdevka mati ampak hudičevka
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
