Sinoči se je mlad tržaški par, star 25 in 29 let, odločil preživeti romantični zmenek v avtomobilu pod zvezdami. Kmalu po policijski uri, ob 23.15 so ju na parkirišču ob vhodu na Napoleonsko cesto pri Proseku opazili policisti.
MED POLICIJSKO URO STA GLEDALA ZVEZDE: Proseški karabinjeri so jima izdali globo
Trst

Ker sta bila v prekršku zaradi kršitve policijske ure, so jima proseški karabinjeri napisali globo. Razlog, ki sta ga navedla, je bil po njihovem neupravičen. Policistom sta namreč dejala, da sta se od mestnih luči umaknila, ker sta želela v avtomobilu opazovati zvezde, poroča portal Triesteprima.it.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

Zdej je vidu kdo je avtoriteta!!