Par iz Hamburga je svojega novorojenčka po nesreči pozabil v taksiju, ki je družino peljal domov iz porodnišnice, sporočilo hamburške policije povzema nemška tiskovna agencija dpa.
NA POTI IZ PORODNIŠNICE: Par novorojenčka pozabil v taksiju
Svet

Da nimajo otroka, so starši opazili kmalu zatem, ko je taksi odpeljal. Oče je nemudoma stekel za taksijem, a ni vzbudil pozornosti voznika. Novorojenčka ni uspel izslediti niti klicni center taksi službe.
Voznik taksija je parkiral avtomobil v podzemni garaži in se odpravil na kosilo. Po odmoru se je odpeljal do letališča po novo stranko in šele ta je na zadnjem sedežu opazila spečega dojenčka v otroškem sedežu. Poklicala sta policijo, ki je novorojenčka vrnila staršem.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
