Indonezijskega najstnika je v torek med ribolovom na otoku Ternate v severovzhodni otoški provinci Severni Maluku ubil krokodil, so danes sporočile lokalne oblasti. Reševalci so fantove posmrtne ostanke našli v četrtek, poroča nemška tiskovna agencija dpa.
NAJSTNIKA MED RIBOLOVOM UBIL KROKODIL: Posmrtne ostanke 15-letnika našli šele čez nekaj dni
Svet

Po besedah vodje tamkajšnje lokalne agencije za iskanje in reševanje Fathura Rahmana je 15-letni fant v torek s prijatelji lovil ribe na jezeru Tolire Besar, ko ga je krokodil zgrabil in potegnil v vodo.
Trupla reševalci niso mogli takoj najti, saj ga je obkrožalo več krokodilov, je za lokalno televizijo povedal eden od očividcev. Do fantovih posmrtnih ostankov so tako prišli šele v četrtek, navaja dpa.
Otok Ternate leži približno 2200 kilometrov severovzhodno od indonezijske prestolnice Džakarta in je del otočja Maluku. Indonezija sicer zaradi svoje razširjenosti po obsežnem arhipelagu slovi po visoki stopnji biotske raznovrstnosti. Letno od tam poročajo o več sto napadih krokodilov.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
