Minulo soboto so v pasaži stanovanjske stavbe v središču Vidma našli truplo 59-letnega brezdomca iz kraja San Vito al Tagliamento. Danes so videmski policisti aretirali dva osumljenca.
PO UMORU BREZDOMCA V VIDMU ARETIRALI DVA OSUMLJENCA: Beg se ni posrečil (FOTO)
Kronika

Enega osumljenca so policisti našli na njegovem domu v Ulici Tiberio Deciani, kjer živita skupaj z drugim osumljencem, v stanovanju v prvem nadstropju, poroča Primorski dnevnik. Le da je drugi osumljenec, ko je videl, da se mu približujejo policisti, pobegnil v drugo stanovanje, kjer so ga nato prijeli. Oba so odpeljali na kvesturo.
Umorjeni 59-letnik je v pasaži med stanovanjskima blokoma v Drevoredu Volontari in Ulico San Daniele pogosto prenočeval zadnji dve leti. Ob ogledu trupla je bilo ugotovljeno, da je umrl nasilne smrti.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
