Iz slovenskega nogometnega prvoligaša Mure so sporočili, da so testi na novi koronavirus, ki so jih opravili v okviru protokola Evropske nogometne zveze Uefe, razkrili okužbo enega člana ekipe. Zmagovalci slovenskega pokala imena okuženega niso sporočili, v obvestilu za javnost niso zapisali, ali gre za igralca ali delavca s kakšno drugo funkcijo.
POTRJENA OKUŽBA PRI PRVOLIGAŠU: Zmagovalci slovenskega pokala vseeno odpotovali v Talin
Slovenija

O primeru okužbe so že obvestili pristojne organe, epidemiologi pa so za okuženega in še enega od članov ekipe, ki je bil z njim v tesnih stikih, odredili karanteno.
Tako danes omenjena člana Mure nista odpotovala v Talin, kjer Sobočane v četrtek čaka obračun v kvalifikacijah evropske lige proti domači ekipi Nomme Kalju.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
