Tržaški policisti so pred dnevi posredovali v baru v Ulici Rossini, kjer je skupina mladostnikov napadla vrstnika. Po napadu so golobradci pobegnili, policisti pa so jih izsledili tri dni kasneje. Šlo je za skupino osmih mladostnikov, med katerimi so samo trije polnoletni.
PRETEPLI NAJSTNIKA, KI JE BRANIL SESTRO: Mladoletnik nadlegoval dekle, grozil, nato pa odšel po nasilne prijatelje
Kronika

Žrtev napada je v baru stopil v bran mlajši sestri, ki jo je nadlegoval mladenič. Prišlo je do prepira, med katerim je napadalec tudi grozil. Potem je odšel iz bara in se kmalu vrnil s še sedmimi mladostniki, ki so obkolili mladeniča in ga napadli, tudi s stoli in drugo opremo. Zaradi poškodb se mora mladolstnik zdraviti.
Tržaški policisti so skupino mladostnikov izsledili tri dni kasneje in jih prepeljali v kasarno, kjer so pri legitimaciji ugotovili, da so mladoletni. Osmerico so prijavili sodstvu.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
