V občini Možac na območju Vidma je včeraj popoldne stekla reševalna akcija za 87-letnikom, ki je padel v potok.
REŠEVALI 87-LETNEGA POHODNIKA: Na gorski stezi se je spotaknil in padel v potok
Kronika

Gorski reševalci, gasilci, reševalci finančne policije in helikopter so včeraj ob 13.45 posredovali na območju občine Možac, kjer se je poškodoval 87-letni pohodnik iz Beljaka. Med sestopom se je na gorski stezi spotaknil in padel približno tri metre v globino, v strugo potoka.
Na pomoč je poklical drugi pohodnik, ki je bil z njim. Moškega so reševalci oskrbeli in ga s helikopterjem prepeljali v bolnišnico v Vidmu. Poškodoval si je ramo in utrpel pretres možganov.
Komentiraj
vseved |
19 .12. 2024 ob 14: 55
1
koliko Regionalovcev ve kje je Možac?
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
