"Med Senožečami in Razdrtim je z avtoceste zletel kamion," nas je opozoril bralec, ki nam je poslal tudi fotografije s kraja prometne nesreče. Kaj se je zgodilo?
S PRIMORSKE AVTOCESTE ZLETEL TOVORNJAK: Na odstavnem pasu stal avtomobil, dve osebi v izolski bolnišnici (FOTO)
Kronika

Danes ob 15.48 je na avtocesti Senožeče–Razdrto tovorno vozilo naletelo na osebno vozilo, ki je stalo na odstavnem pasu, poroča Uprava za zaščito in reševanje.

Gasilci ZGRS Sežana in PGD Senožeče so na kraju vršili naletno in požarno varovanje, odklopili akumulatorja tovornega in osebnega vozila, pomagali ekipi NMP pri oskrbi in prenosu poškodovancev v reševalno vozilo, pomagali policistom in delavcem DARS-a ter z vpojnimi sredstvi posuli razlite tekočine.
V nesreči sta bili dve osebi poškodovani in odpeljani v izolsko bolnišnico.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
