V nedeljo pozno zvečer je v naselju Senešci v občini Ormož zagorelo ostrešje in mansarda stanovanjske hiše. Kot so sporočili iz uprave za zaščito in reševanje, sta bili pri tem poškodovani dve osebi, ki so ju prepeljali v bolnišnico, požar pa so pogasili gasilci iz Senešcev, Velike Nedelje, Ormoža, Cvetkovcev, Podgorcev, Trgovišča in Bresnice.
V POŽARU HIŠE OPEČENA DVA STANOVALCA: Sama sta se spopadla z ognjenimi zublji (FOTO)
Kronika

Do požara je prišlo malo po 22.30 uri, kot so ob tem sporočili iz Policijske uprave Maribor, pa sta se pri začetnem poskusu gašenja poškodovala dva stanovalca hiše, ki sta utrpela opekline po rokah in obrazu.
Policisti so opravili ogled kraja dogodka, še vedno pa zbirajo dodatna obvestila v zvezi z okoliščini požara. Po doslej zbranih podatkih je tuja krivda za izbruh ognja izključena, ko bodo zbrali vse informacije, pa bodo o primeru obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
