DL za novega ministra za infrastrukturo in prostor predlaga Sama Omerzela, sicer direktorja hrvaške Eol grupe, je objavljeno na spletni strani stranke.
Državljanska lista je objavila ime novega ministra za infrastrukturo, po tem ko je zaradi obtožb o črni gradnji odstopil Igor Maher. Funkcijo bo prevzel Samo Omerzel.
Omerzel je bil vodja razvojnega oddelka v podjetju Ultra, kasneje pa tudi direktor Ultrine podružnice na Hrvaškem. Danes je lastnik svojega podjetja Lastinski, ki se ukvarja z inžinirstvom in tehničnim svetovanjem.
Kandidata za ministra bo premierka Alenka Bratušek predvidoma še danes predlagala parlamentu, kar pomeni, da bi zaslišanje Omerzela poslanci lahko opravili že v torek.
Sorodne vsebine:
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

