Nekdanji brazilski nogometni reprezentant Julio Baptista se po desetih letih igranja v Evropi vrača v domovino. Enaintridesetletni ofenzivni zvezni igralec in njegov zadnji klub Malaga sta sporazumno razdrla pogodbo, nogometaš pa se je odločil vrniti v domovino, kjer bo igral za Cruziero.
Baptista se po desetih letih vrača v domovino

"Razšli smo se prijateljsko. Želimo mu srečo v nadaljnji športni karieri," so sporočili iz Malage, v katero je Brazilec prišel leta 2011 in imel veliko zaslug, da se je klub v tistem letu rešil izpada. V nadaljevanju igranja za Malago je imel veliko težav s poškodbami, v zadnji sezoni je odigral le 18 tekem.
Baptista je v Evropi igral še za Sevillo, Real Madrid, Arsenal in Romo. V reprezentanci je do leta 2010 zbral 47 nastopov, v katerih je dosegel pet golov.
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
