Nogometno društvo Gorica je v današnjem sporočilu za javnost zapisalo, da je prišlo v njihovi članski ekipi do druge okužbe z novim koronavirusom. A okuženi igralec ni bil v tesnem stiku z drugimi člani ekipe ter strokovnim vodstvom, tako da bo novogoriška ekipa nemoteno nadaljevala vse svoje aktivnosti.
GORIČANI Z DRUGO OKUŽBO V ČLANSKI EKIPI: Jutrišnja tekma proti NK Maribor ni pod vprašajem
Slovenija

Novogoriška zasedba se bo v soboto na domačem stadionu pomerila z Mariborom v okviru 7. kroga prve lige Telekom Slovenije. Tekma se bo pričela ob 15.45.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
