Hrvaški policisti so kazensko ovadili slovenskega državljana, ki se je minuli konec tedna v enem od avtokampov na otoku Murter zapletel v spor z dvema Hrvatoma in Belgijcem ter jim grozil. 34-letnega Slovenca so odpeljali v pripor, poročajo hrvaški mediji.
HUD SPOR ZARADI UPORABE PLAŽE: Bali so se za življenje, prijeli Slovenca in ga odpeljali v pripor
Kronika

Policijska preiskava je pokazala, da je osumljeni minulo soboto v avtokampu v Betini zaradi nesporazuma glede uporabe plaže resno grozil 50-letnemu Belgijcu ter hrvaškima državljanoma, starima 30 in 71 let. Grožnje so pri njih izzvale strah, bali so se tudi za življenje, je sporočila policija v Šibeniku.
Po preiskavi so zoper slovenskega državljana vložili kazensko ovadbo in ga odpeljali v pripor.
Komentiraj
vseved |
07 .08. 2024 ob 08: 14
2
Žabar je zagotovo prepričan, da je plaža samo njegova!
Regional priporoča
Več kronike
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
IZBRALA JE NAPAČNO BRISAČO: Razplet v Portorožu se ni izšel po njenih načrtih
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:11
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
